Petrecere Aniversară cu Adunare de Fonduri

10 Ani de Neintrerupta Slujire pe Acesta Binecuvantata si Frumoasa Proprietate a Parohiei Noastre.În spiritul bucuriei și al comuniunii, vă invităm să celebrăm împreună 10 ani de neintrerupta slujire pe acesta binecuvantata si frumoasa proprietate a parohiei noastre. Pe data de 18 august 2024, dupa săvârșirea Sfintei Liturghii, vă așteptăm cu drag la petrecerea noastră aniversară, pentru a marca această ocazie specială. Adresa este: 355 Waitakere Road, Taupaki.În cadrul acestei sărbători, vom prăznui și Adormirea Maicii Domnului, aducând mulțumire pentru binecuvântările primite.Evenimentul va fi o oportunitate de a strânge fonduri pentru necesitățile parohiei, bucurându-ne de momente minunate împreună. Vom avea...

"Petrecere Aniversară cu Adunare de Fonduri"Continue reading